YeniFırat SürücüKursları

Hakkımızda

Özel Yeni Fırat Sürücü Kursları

Ve

Src, Üdy, Ody Eğitim Merkezi

 

İlk olarak 2005 yılında Motorlu Taşıtlar Sürücüler Kursu olarak eğitime başlamış olup  2013 yılında sürücülere mesleki yeterlilik belgesi SRC eğitimleri ve Şirket Yöneticilerine ÜDY- ODY belgeleri vermek amacıyla T.C. Ulaştırma Bakanlığından yetki belgesi alarak  MESLEKİ YETERLİLİK SRC ÜDY ODY EĞİTİM MERKEZİNİ CİZRE'DE halkımızın hizmetine açmıştır.                                                                                                                  

2014 yılında açmış olduğu Yeni Fırat 2 şubesiyle alanında uzman kadrosu ile ve en son model araçlarıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç doğrultusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz, klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü nezih ve samimi bir kurs ortamı sunmaktadır. 

Özel Yeni Fırat Eğitim Kurumları olarak insan ilişkilerine değer vererek, güvenilir sürücülük ve trafik adabı eğitimini önemseyerek, eğitimleriyle, klimalı ve sinevizyon sistemli sınıflarıyla, en son model araçlarıyla, simülatör sistemleriyle  ve uygun ödeme seçenekleriyle siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir....

Yeni Fırat Psikoteknik Merkezi

Sosyal Medya